Upozornenie:
Táto stránka nie je momentálne aktualizovaná a slúži na archívne účely. Pre aktuálne informácie navštívte alternatívne stránky.
(X) Zatvoriť
 

Lanovky.info - lanovky a strediská

ÚVOD ČLÁNKY STREDISKÁ LANOVKY GALÉRIA WEBKAMERY FÓRUM ODKAZY

Aktuality zo stredísk II.

Prišlej utorok a s ním aj druhé pokračovanie seriálu o aktualitách zo stredísk.

Jasná

  • Stredisko Jasná pozýva všetkých priaznivcov cyklistiky na otvorenie nového cyklistického parku v stredisku Záhradky. Bike park v Jasnej bude obsahovať drevené prekážky. Na svoje si môžu prísť začiatočníci, ale aj skúsení jazdci. Otvorenie sa ukutoční 15. júla 2006. V tento deň bude vstup do Bike parku zdarma.

Vrátna

  • Ak máte radi beh a radí pretekáte, tak si určite nenechajte újsť preteky na Poludňový Grúň vo Vrátnej. Preteky sa uskutočnia 25. júna 2006.
  • Vo Vrátnej sa 1. - 5. júla 2006 budú konať Cyrilometodské dni. Kultúrne podujatie dopĺňajú programy pre pútnikov, vernisáže renomovaných umelcov, prezentácie kníh a iné. Na amfiteátri nad bôrami 4. júla vystúpia od 19,00 do 02,00 hod. : ČO NÁS SPÁJA- koncert pre Terchovú OLYMPIC /cz/, ARZÉN, CLICHÉ, THE BRIDGE, ZUZANA SMATANOVÁ, METALINDA, LUCIA ŠORALOVÁ , EŇOR COCONUT /Chile /,KAPUCÍNI a STANLEY. Viac na vratna.sk

Na dnes všetko, ďalšie aktuality v utorok ;).

GB DE PL

Článok

Autor: Dušan Koleno
Vydaný: 13.06.2006

© Lanovky.info (Powered by DuCMS)