Upozornenie:
Táto stránka nie je momentálne aktualizovaná a slúži na archívne účely. Pre aktuálne informácie navštívte alternatívne stránky.
(X) Zatvoriť
 

Lanovky.info - lanovky a strediská

ÚVOD ČLÁNKY STREDISKÁ LANOVKY GALÉRIA WEBKAMERY FÓRUM ODKAZY

Aktuality zo stredísk IV.

Tak a máme tu už štvrtý diel aktualít zo slovenských stredísk. Tentoraz trochu oneskorene vo štvrtok, pretože som sa trochu pozabudol :).

Jasná

  • V Jasnej sa 8. júla uskutoční golfový turnaj Extreme golf tour. Turnaja sa môže učastniť každý, kto má chuť si zahrať a možno aj vyhrať :). Súťaží sa vo dvoch kategóriach muži a ženy, štartovné je 1000 sk. V cene štartovného je aj doprava lanovkou. Po vyvezení lanovkou na Rovnú hoľu zo Záhradok sa turnaj bude viesť po zjazdovke FIS späť ku hotelu Ski Záhradky. Kapacita turnaja je 50 hráčov. Absolútny víťaz každého turnaja získa letenku do jednej z európskych golfových destinácií. Pre golfistov a aj negolfistov je zabezpečený bohatý sprievodný program (účasť skupiny Vidiek). Viaci informácií na www.jasna.sk alebo na www.extreme-golf.cz

Pozor, turnaj Extrem golf tour sa uskutoční 1.7 aj Vo Veľkej Rači, 29.7. vo Veľkej Lomnici a 12.8. na Donovaloch. Viac info na plagáte.

Na dnes všetko. UPDATE 23.7.2006: Pravdepodobne ďalšie aktuality výjdu až v auguste.

GB DE PL

Článok

Autor: Dušan Koleno
Vydaný: 29.06.2006

© Lanovky.info (Powered by DuCMS)