Upozornenie:
Táto stránka nie je momentálne aktualizovaná a slúži na archívne účely. Pre aktuálne informácie navštívte alternatívne stránky.
(X) Zatvoriť
 

Lanovky.info - lanovky a strediská

ÚVOD ČLÁNKY STREDISKÁ LANOVKY GALÉRIA WEBKAMERY FÓRUM ODKAZY

Aktuality zo stredísk I.

Vitajte v prvej časti od dnes nového seriálu Aktuality zo stredísk I. V tomto seriáli pravidelne každý týždeň spíšem aktuality a novinky, ktoré sa dejú na slovensku v oblasti lyžiarských a turistických stredísk.

TLD Tatry

 • TLD poriada zaujimavú akciu počas celého Júna, ak si zakúpite lístok pre dospelú osobu na lanovku na Lomnický štít dostanete zdarma DVD "Príbeh jednej lanovky".
 • Ak ešte neviete kam pôjdete zo svojou triedou na výlet ,určite si obzrite akciu TLD „Vlak a lanovka“ za 200 sk. Ak sa rozhodnete ísť na výlet počas júna až augusta dostanete: spiatočný cestovný lístok z ktoréhokoľvek bodu na tratiach ŽSR do Tatranskej Lomnice alebo Starého Smokovca vrátane tratí Tatranských elektrických železníc, spiatočný lístok TLD na pozemnú lanovku zo Starého Smokovca na Hrebienok alebo kabínkovú lanovku z Tatranskej Lomnice na Skalnaté pleso. Viac informácíí na stránke www.tldtatry.sk.

Jasná

 • Máte 15 a viac rokov a na vysvedčení budete mať samé jednotky, ak áno v Jasnej sa môžete zadarmo povoziť na lanovke a poskákať si na trampolíne.
  GB DE PL

  Článok

  Autor: Dušan Koleno
  Vydaný: 06.06.2006

  © Lanovky.info (Powered by DuCMS)