Upozornenie:
Táto stránka nie je momentálne aktualizovaná a slúži na archívne účely. Pre aktuálne informácie navštívte alternatívne stránky.
(X) Zatvoriť
 

Lanovky.info - lanovky a strediská

ÚVOD ČLÁNKY STREDISKÁ LANOVKY GALÉRIA WEBKAMERY FÓRUM ODKAZY

Plány do budúcnosti - Aktualizácia

Už som v novinkách (pruh vpravo) dávnejšie spomenul, že vytváram nový redakčný systém pre túto stránku. Prešlo niekoľko týždňov a ja som vo vývoji pokročil. Plánujem, že budem vyvíjať ešte asi mesiac, tak poprosím chvíľu strpenia.

Nový redakčný systém bude obsahovať vylepšenú fotogalériu (ako jej zobrazovaciu, tak admin. časť), plánujem vylepšiť aj pridávanie komentárov, pridať ďalšie rss kanály a mnoho ďalšieho. Samozrejme aj design stránky prejde malými úpravami, ale jeho štruktúra ostane rovnaká.

Ak máte nápady, čo by som mohol zapracovať do nového redakčného systému prosím posielajte mi ich na dusan(zavinac)lanovky(bodka)info.

Dodatok: Ešte som zabudol spomenúť, že pripravujem aj nové fórum zapracované do designu tejto stránky. Staré fórum je zatiaľ uzavreté z dôvodu veľa spamu.

UPDATE: CMS je dokončený, zostáva už len vytoriť moduly pre lanovky.info. S novým systémom zároveň prichádza ja možnosť stať sa novým redaktorom stránky lanovky.info. Hľadám redaktorov, ktorých zaujímajú lanovky, horská turistika a podobne. Každý redaktor ma nárok na e-mailovú adresu vase.menu@lanovky.info. Pre viac informácií píšte na dusan@lanovky.info.

GB DE PL

Článok

Autor: Dušan Koleno
Vydaný: 2007-08-04 00:00:00

© Lanovky.info (Powered by DuCMS)